Kapıcımız Yüzsüz Olunca

Ankara’da bir site içinde oturuyoruz. Ben fiziği gayet düzgün, doksan atmış doksan olan bir kızım. İri olan göğüslerim ve dışa hafif çıkık olan kalçamla da bir erkeğin yüzde yüz olarak isteyeceği biriyim. Bunun yanı sıra erkeklerin gerçekten de isteyecek olduğu gibi azgın biriyim desem de yeridir. Kapıcımız Can. O da bir kızın erkekten isteyecek olduğu kadar yakışıklı ve çekici biri. Yaşının da benim yaşıma yakın olmasından dolayı oldukça dikkatimi çeken birisi olmuştur her zaman. O gün evde tektim ve can sıkıntısından ve azgınlıktan da adult hikayeler okuyordum. O sırada Can geldi ve çöpleri sordu. Öyle kötü bir haldeydim ki boş ver çöpü diyerek içeri aldım.

İçeri alır almaz dudaklarına yapıştım ve dudaklarım dudaklarındayken onu yatak odasına götürdüm. Kız olduğum için sadece arkadan vermek istedim. O an Can da o kadar delirmişti ki direk girmek istedi. Benim istediğim biraz ön sevişme olmasıydı. O direk beni umursamadan iri sikini ağzıma verdi ve iyice kaldırmamı sağlamak için beni ağzımdan sikti. Siki o kadar iri ve parlaktı ki bir türlü doyamıyordum. Ön sevişmeyi umursamadan direk amdan içeri girdi. Her ne kadar dur desem bile amıma gir çık yapıyordu. En son karşı gelmeyi bıraktım ve zevkine vardım. Kızlığımı alan Can ile birlikte boşaldıktan sonra çöpü aldı ve işine devam etti.

İnşaat İşçisi Beni Yatağa Attı

Evimde yapılması gereken yerler vardı. Duvarlarından yerlerine kadar her yeri yaptırmaya karar verdim. İyi bir işçi firmasıyla anlaşarak işleri yaptırmaya başladım. O gün evim yapılmaya başlandı ve bir işçi geldi. Aynı işçi dört gün işler için gelmeye devam etti. Ben ona yemek falan yapıp götürüyorum. Dinlenme anlarında beraber vakit geçiriyoruz. İşçi Hakan’ın bana bakışlarının iyi olmadığının farkındaydım. Dul bir kadın olduğum için de bu durum beni pek rahatsız etmiyordu.  Hakan kaslı yapıda iri ve tuttuğunu kopartan biri gibi duruyordu. Duvarları boyama sırasına geçtiği an birden bana seni adult hikayeler içindeki kadınlara benzetiyorum dedi.

Yıllardır koca hasretiyle yandığım için ben de fazla benzetmene gerek yok. İstersen gel ve beni adult hikayeler içindeki erkekler gibi sik dedim. Boyalı ellerini bile yıkamadan bu sözümün ardından beni yatağa attı. İkimizde azgın bir vaziyetteydik. Onun kirli bedeni umurumda olmadan iri sikini çıkardım ve beni ağızdan sikmesini istedim. O kadar çok özlemişim ki sik yalamayı. Ağzımdan boşalana kadar çıkarmadım. Bana  bu yetmeyince tekrar yalayarak sikini kaldırdım. Bu sefer de beni amdan sikmesini istedim. Yatağın üzerinde uzanırken bacaklarımı boynuna aldı. Bir yandan elleriyle memelerimi sıkıyor bir yandan da iri olan sikini amım içinde git gel yapıyordu. En son bu duruma ikimizde dayanamayarak orgazm olduk. Evimin inşaat işi bitene kadar bu durum devam etti.

Öğrencimin Annesi Verdi

Kırsal bir kesimde öğretmenlik yapıyorum. Öğrencilerimle genelde aram iyidir. O gün aralarından biri çok şımarıklık yapınca annesini çağırdım. O kadar sorumsuz bir öğrenciydi ki buna çözüm yolu aramak amacındaydım. Annesi Eda Hanım oldukça bakımlı ve dikkatleri çeken bir kadındı. Ona konuyu anlatırken bir türlü dikkatlerimi toparlayamıyordum. Babası olmadığı için sorumsuz olan öğrencimin annesi yıllardır koca hasreti çektiğini dile getirdi. Ben öğrenci derken kadın sadece adult hikayeler diyordu. O kadar azmıştı ki ben de ona karşı koymak istemedim.

Öğretmenler odasında kimse yoktu ve sadece ikimiz vardık. Durumu değerlendirmek için bana yaklaştıkça yaklaşıyordu. İri göğüsleri resmen ağzına girecek kadar büyük ve güzeldi. Bir an sadece benim olsun istediğim için ince badisini üzerinden çıkardım. Ellerime aldığım an patlayacak gibiydi. Bir anda ellerini sikime doğru attı. O kadar güzel okşuyordu ki dayanamaz hale geldim. Pantolonumu indirdi ve sana çok güzel sakso çekeceğim derken yalamaya başladı. O yaladıkça ben azıyordum. Dayanamayacak hale geldiğimiz son noktaydı. İyice soydum ve onu masanın önüne doğru domalttım. Yıllardır sikilmeyen amı o kadar temizdi ki resmen gel beni sik der gibiydi. Bir anda onun içine girmemle bağırtmam bir oldu. Ben girdikçe o daha hızlı diyordu ve ikimiz de bir anda boşalıverdik. Şimdi sürekli o bana gelir ben ona giderim ve adult hikayeler i kendimiz için oluştururuz.

Kapalı Kadınlar Daha Çekicidir

Türbanlı kadınlardan oldum olası hoşlanmışımdır. Bunlardan bir tanesi de komşumuz Dilek Abla’dır. Türbanlı olmasına rağmen sıkı ve dar giyinerek geniş kalçasını göstermeyi sever, ayrıca bozuk ve davetkâr dili ile mahalle gençleri arasında oldukça tahrik edici görülür. Günlerden bir gün üniversiteden döndükten sonra anahtarımı almadım, evde de arkadaşım olmayınca mecbur kapıda kaldım. Dilek beni kapıda gördü ve selam verdi, azgınlığı belli ki yine üzerindeydi bir yandan da kaş göz hareketleri ile önü görülmez hareketler yapıyordu. Gel kapıda kalma dedi zaten sıcak evde otur, soğuk bir şeyler iç dedi. Olur, Dilek dedim. Evine gittik, Dilek yalnız ve rahat yaşamayı seven bir insandır. Bir süre önce kocasından ayrıldı ve orta yaş krizine girdi. Kendisinin cinsel ihtiyaçlarını giderek birisi yok. Yaş 36 olunca doğal olarak hala aktif bir cinsel hayatı olması gerekiyor. O mutfağa gidince ben de içimden cinsel fanteziler hayal ediyordum, Dilek odaya girdi. Üzerinden perdesüsünü çıkarmış ve tişört, şort ile kalmıştı. Neden bilmiyorum türban kafasındaydı. O kadar boş koltuk olmasına rağmen yanıma oturdu, bir yandan sohbet ederken bir yandan da bacaklarımı okşamaya başladı. Parlak bir çocuk olduğumdan bahsediyordu, kaç kız götürüyorsundur sen, sevgilin çok şanslı gibi cümleler kurarak beni öpmeye başladı. Bu bir nevi içinde tuttuğu ve planladığı bir şeydi. Şimdiye dek bu kadar arzulandığımı hatırlamıyorum. Boynumu, göğüslerimi somuruyor bir yandan da taşaklarımı avuçluyordu. Yangın yeri olan sikime yaptığı oral şu ana dek görülmemiş kadar erekte olmama sebep oldu. Uzun zamandır ilişkiye girmediği libidosundan belliydi. O gün kendisine anal ve düz olmak üzere üç posta attım. Bu kendisini bir hafta idare etti, şu an görüşmeye devam ediyoruz. Dilek içine aldıkça, azmaya ve yeni fanteziler ile karşıma çıkmaya devam ediyor.