Eve Gelen Dul Temizlikçi Sikime Oturdu

Karım çalışan bir bayan. Böyle olunca her hafta düzenli olarak evimize temizlikçiler geliyor. Bu ara onu çok beğendiğimiz için eşim sadece Nadide Hanım’ı çağırıyor. İşinin hakkını gerçekten de tam olarak verenlerden. O gün yine bizim evi temizlemeye gelmişti. Gelirken üzerine dapdar bir pantolon ve içi belli eden penyesini giymişti. O kadar seksi bir kadındı ki dul olması da beni kendisine çekiyordu. İkimizde adeta bir birimiz için olan insanlardık. Onu evde kimse olmadığı cinsel hikayeler içindeki gibi sert ve acımasızca sikmek istiyordum.

Zaten bana meyilli olmasından dolayı işim de pek zor değildi. Yatak odamı temizleyecek olduğu sıralarda peşinden girdim ve direk üzerine yürüdüm. Dur  demiyordu bu da benim işime geliyordu. Direk dapdar pantolonun düğmelerini açtım, indirdim ve yatağa attım. O yatakta uzanırken ben de soyundum. 69 pozisyonu alarak üzerine uzandım. Sikim onun ağzında onun amı da benim dilimin altındaydı. İnliyorduk ve zevkten farklı sesler çıkarıyorduk. O an ona sadece sokmak istedim. Aklımda en ufak başka bir şey yoktu. Önce onu götünden sonra da amından sikecektim. Kaldırdım onu ayağa ve dizleri üzerine domalttım. Arkadan sokup çıkarma işlemlerine devam ettim. Öyle bir pompalıyordum ki hayatı boyunca kimse onu böyle sikemedi. Kıvamına geldiği an kucağıma aldım ve sikim üzerinde zıplattım. Boşaldıktan sonra eşimin gelme vakti yaklaştı diye giyindik. Şimdi her gün temizliğe çağırıyoruz ve sikiyorum.

 

Arkadaşımla Kocalarımızı Değiştirdik

İnsanlar için arada değişiklikler iyidir. Bu konu eşler için de aynı olmaktadır. Biz de en yakın arkadaşım ile kocalarımızı bir gecelik değiştirmeye ve onlarla sevişmeye karar verdik. Bu durum kocalarımızın da işine geliyordu. Çünkü onlar da kendileri için farklı cinsel hikayeler olmasını isterdi. Buna karar verdikten sonra komşumun kocası bize geldi ve benim kocamda komşumuza gitti. İlk olarak birer bira içtik. Bizi kesmeyince birer de kırmızı şarap içtik. Odama giderek kocamın beni sikerken en çok beğendiği iç çamaşırlarımı ve saten geceliğimi giyerek geldim.

Arkadaşımın kocası ben gelene kadar içerden bana biri birinden farklı olan cinsel hikayeler anlatıyordu. İçeri girdim ve içkinin de verdiği sarhoşluk ile ayakta duracak gibi değildi. Yatak odasına gittik ve üzerine yatarak önce dudaklarından boynuna ve sikine kadar yalamaya başladım. O sikini yalarken öyle bir boğazıma sokuyordu ki onun iri sikine neden bu kadar zaman mahrum kaldım diye kendime kızıyordum. Azgınlığı tavan yapmıştı. Birden iri yarrağı üzerine oturdum. Ben zıpladıkça ondan garip sesler çıkıyordu. Bu pozisyondan sıkıldığı için ayaklarımı omuzlarına alarak sikmeye devam etti. Bir yandan memelerimi ısırıyor bir yandan sikiyordu. En son bacaklarım üzerime domalttı. İri sikini soktukça götüme vuruyor onun daha hızlı olmasını istememi sağlıyordu. Öyle bir boşaldık ki üzerimizden resmen kamyon geçmiş gibi olmuştuk. Bu durumu ayda bir tekrarlamaya başladık.

 

Sigara İçin Kendimi Siktirdim

Resmen sigara ve seks aşığı olan bir kadınım. Okuldaydım ve sigaram bitmişti. Lise zamanlarında öyle herkeste sigara olmaz. Sınıfın en zengin ve en yakışıklı çocuğu olan Berkay’ın paketi vardı. Eğer onun beni sikmesine izin verirsem bana sigara vereceğini söyledi. Zaten hem sigara hem seks vazgeçilmezim olduğu için kabul ettim. İkimiz de farklı bir cinsel hikayeler oluşturacağımız için mutlu olacaktık. Okulun en alt katına indik. Burada kimse olmazdı. Eteğimin altında ellerken ben bir anda eteği indirdim. Ama uzaktan göstererek daha çok tahrik olmasını sağlıyordum.

Berkay artık patlamak istiyordu. Siki o kadar kalkmıştı ki. Daha da büyük olmasını istedim. Sikerken tadını tam almam için iyice iri olması gerekirdi. Önüne eğildim ve sikini elime alarak biraz oynadım ve sakso çekmeye başladım. Ben sakso çekerken o iyice bir azıyordu. Tam kıvamına geldiği anda hadi gir dedim ve önünde eğildim. O kadar parlak başlı bir yarrağı vardı ki girsin diye adeta can atıyordum. Pat diye amıma sikini öyle bir soktu ki ilk canımın acısı o pompalarken bir anda zevke dönmüştü. On beş dakika boyunca amımı ayakta sikti. Sikini içimden çıkardı ve ağzıma verdi. Öyle bir boşalıyordu ki resmen lıkır lıkır sesini duyuyordum. Boşalmamız tamamlandıktan sonra sigaramızı içtik ve sınıra derse girmeye çıktık.

 

Alışverişte Tanıştığım Kadını Kendi Yatağında Siktim

Evde doğru düzgün bir şey kalmamıştı. Ben de aylık bir alışverişe çıkmaya karar verdim. Evde her ne yoksa aldıktan sonra kasaya geldim ve ödedikten sonra poşetleyerek araba yöneldim. Arabaya poşetleri yerleştirirken taş bir hatunun da poşetleri taşımakta zorlandığını fark ettim. Yanına giderek eve kadar bırakabileceğimi söyledim. Kabul etmesinin ardından poşetlerini yerleştirdik ve onu evine bırakıyordum. Teşekkür amaçlı bana kahve ısmarlamak istemişti. Bu arayıp da bulamadığım bir fırsattı. Tam bir taş hatun ve beni eve çağırıyor. Ayağıma kadar gelen cinsel hikayeler konusunu kaçırmaya gerçekten de hiç niyetim yoktu.

Eve çıkar çıkmaz ona yalnızlıktan bahsederek bir kadına ihtiyacım olduğunu anlattım. O da aynı dertten muzdarip olmasından dolayı bana eşlik edebileceğini söyledi. Odasını göstererek direk odaya geçmemi sağladı. Azmış bir şekilde direk ona yapıştım. Amı öyle bir yanıyordu ki tam sikilmelik haldeydi. Yıllardır sik görmediği için de hem daracık hem de parlak duruyordu. En ufak kıl olmayışı da beni daha çok tahrik ediyordu. Öyle bir biri birimizi yaladık ki ikimizde yalaşırken boşaldık. Bu bizi kesmemişti. Bir de o daracık amından iri sikimi sokmak istiyordum. Bu azgın hallerimiz ancak o şekilde geçecekti. Öyle bir amına çaktım ki onu pompalarken sadece inlediğini duyuyordum. Tam boşalacakken içinden çıktım ve memelerinin üzerine boşaldım.