Gösteririm Ama Elletmem Diyen Sevgilimi Siktim

Ortalama üç yıldır hayatımda olan Simge. Her konuda yanımda olsa bile cinsel konularda pek yanımda olan bir kız değildi. Ben de bu durumdan pek mutlu değildim. İhtiyaçlarım vardı ve bunu karşılayacak olan bir kadına da ihtiyacım oluyordu. Onu aldatmak istemediğim için bir gün evde otururken durumu anlattım. Sürekli bana gösteririm ama elletmem diyordu. Onun öyle bir azmasını sağladım ki ikimizde çatlamak üzere gelmemiz gerekirdi. Kalkan sikimin içinde sönmesi lazımdı. Yaklaştım yanına açmış memesini sadece gösteririm diyordu. Kulağına eğilerek biraz kısık sesle ve tahrik edici halde erotik hikayeler anlatmaya başladım.

Göğüsleri daha bir dik olmaya başladı. Elletmem dediği memelerini birden elime aldım. Altımda inlerken onu erotik hikayeler kadınları gibi sikeceğimi söyledim. Amı su içinde kalmıştı. Akan zevk suyunu yaladım ve daha da sıvı gelmesini sağladım. İri sikimi ilk ne kadar ağzına almak istemese bile boğazlarına kadar siktim. Öyle bir yalamaya başladı ki en son sok diye inlemeye başladığını hatırlıyorum. Havaya kalkan yarrağım o kadar kalın ve büyük bir hale gelmişti ki bir an önce sertçe sokmak istiyordum. İnlemelerinin en sık hale geldiği dakika en sert haliyle soktum. Bağıra bağıra sevgilimi siktim. Onun sesini duydukça daha da sert sokmaya başladım. Boşaldıktan sonra giyindik ve buna devam ettik.

Kız Arkadaşımı Grup Yaparak Siktik

Her erkek için seks oldukça özeldir. Ben de bu erkeklerden biri olduğum için sekse çok düşkünüm. Sevgilimle sürekli seks yaşasak ve cinsel ilişki içine girsek bile farklılıklar arıyordum. Aynı şekilde olan ilişkiler beni baymaya başlamıştı. Bundan dolayı da kız arkadaşımla da karar vererek kendi en yakın arkadaşlarım ile bir araya gelerek onu grup seks şeklinde sikecektik. Sevgilim ve en yakın arkadaşım dördümüz birlikte bizim evde toplandık. İlk hepimiz iyice azmak için kafamızı bulana kadar bira içtik. Biranın yanında en azgın halleri tatmak için erotik hikayeler dinliyorduk.

Kafalar çakır keyif olmuş ve tadına varmaya başlamıştık. İlk sevgilimin amını yaladıktan sonra amına çakmaya karar verdim. Bir yandan erotik hikayeler devam ederken sevgilim sikim üzerinde zıplamaya başladı. Cenk de sevgilimin götüne girmişti. O götünü ben de amını sikiyordum. O kadar zevk verici bir durumdu ki Semih de sikini Duygu’nun ağzına vermiş oluşu bir hayli mutluluk vericiydi. Üç kişi aynı anda sevgilimi sikerken aldığımız tat çok farklıydı. Bundan duyduğumuz tat bizi tatmin etmeyince bu sefer Duygu amını Cenk’e siktirdi. Ben de ağzını sikmeyi daha çok tercih ettim. Üç bir taraftan kuşatılmış Deniz gibi sikilen sevgilim artık ayağa kalkacak hali kalmamıştı. Bu farklılık da seks konusunda bize oldukça iyi gelmişti.

Hislerime Karşı Koymayarak Abimin Arkadaşına Verdim

Abimin arkadaşı sürekli bize gelip giderdi. En yakın arkadaşı olduğu için de yanında çok rahat olurdum. O gün yine bize geldi. Sadece beni süzdüğünü hissediyordum. İkimizde çok azgın insanlar olduğumuzu biliyorduk. Abimden saklı bir şekilde sürekli bir araya gelir sadece erotik hikayeler okur ve sevişirdik. O gün öyle bir giyinmiştim ki bizden çıktıktan sonra buluşacaktık.

Sadece onu delirtmek için öyle bir giyinmiştim ki adeta erotik hikayeler içinden fırlamış kızlar gibiydim.Bu ara onun kadını olmak istediğim anlardan biriydi. Öyle bir çıldırıyordum ki bir an önce Deniz ile bir araya gelmem ve onun karısı olmam gerekiyordu. Buluştuğumuz an yine bana farklı hikayeler anlatarak sevişmeye başladık. Öyle bir haldeydim ki beni sik diye bağırmaya başladığımı hatırlıyorum. Onun asıl amacı benimle sevişmekten ileri gitmemekken soyundum ve altına uzandım. Altında el değmemiş daracık bir am vardı. Bu duruma ne kadar karşı koymak istese de koyamadı ve beni bağırtarak sikti. O siki her geçen saniye o kadar büyüyordu ki içimde patlasın istiyordum. Zarı delse bile bana yetmedi. Boşalmıştık ama benim öfkem geçmemişti. Tekrar sikini ağzıma aldım ve yeniden ayağa kaldırdım. Bu kadar azgın bir kadın olduğumu daha önceden bilmezdim. Tekrar bana amdan girdi ve yine beni delicesine sikti. Her ne zaman yan yana gelsek onun beni delicesine sikmesini sağlarım.

Yurt Sahibimle İlişkiye Girdim

13Üniversitede ilk senem olduğu için farklı bir şehirde direk eve çıkmak istemedim. Hem şehre alışmak hem de o şehrin insanlarına alışmak için yurtta kalmayı tercih etmiştim. Yurt sahibim otuzlu yaşlarda genç ve yakışıklı bir adamdı. Ben de bakımıyla dikkati çeken, seksi ve güzel bir kızdım. Yurt sahibimin yaşının da genç olmasından dolayı benim oldukça ilgimi çekiyordu. Duruşundan, konumuna kadar her şeyiyle insanların bakışlarını büyüleyebiliyordu. Bütünleme zamanıydı. Okulun son gününe sınavım vardı ve yurttan en son gidecek kişiydim. O gün yurtta tek başıma kaldığımı bilen yurt sahibim de biraz oturmaya yanıma gelmişti. Biraz sohbet ettikten sonra laf lafı açarak konu erotik hikayeler kısmına gelmişti.

İkimizin de genç olmasından dolayı kanımız kaynıyordu. O an bana o kadar cazip ve iyi geliyordu ki canım sadece onun karısı olmak istiyordu. Benim odamda oturmaya karar verdik. Onu her hareketimle beni sikmesi için çıldırtmam için en uygun olan andı. Bilgisayar üzerinden erotik hikayeler açtık ve içerisinde ne yazıyorsa onu uygulayacaktık. Direk sert bir şekilde geceliklerimi yırttı ve seni sikeceğim demeye başladı. Amımı yalıyor bir yandan da elleri ile memelerimi sıkıyordu. Bu azgınlık son anlarda ikimize de fazla gelince yurdun içinde inlete inlete ikimizi de boşalttı. Onun sikinin tadını bir şeyde bulamadığım için mezun olana kadar ilişkimiz devam etti.