Sinemada En Yakın Arkadaşımı Siktim

Sinema benim için vazgeçilmez tutkulardan biridir. Oldukça sakin ve sessiz bir yer olması belki bana da en iyi seks ortamını hatırlatıyor olmasından kaynaklı olabilir. Seks ortamlarının oldukça cazip olması beni daha çok azdırır. En yakın arkadaşlarımdan biri Sevda. Seksi sadece onunla zirvelerinde yaşamak istiyordum. Ama arkadaşım olduğu için de ona bu isteklerimi bir kere bile olsun söyleyemedim. Sinema içinde yayınlanan son filmlerden biri seks hikayeler içerikli olarak yerini alıyordu. Ben de arkadaşımı bu film için çağırdım. Birlikte gidecektik ve benim ona yaklaşmam için önümde pek bir  engel kalmadan da ona yaklaşacaktım.

Seks hikayeler filminde ona öyle bir yaklaştım ki o da azıyordu benimle birlikte. Amının sulanmış olduğunu hissediyordum. Bileti de sırf ona daha yakın olmak için en arkadan almıştım. Filmin ilerleyen anları içinde elini göğüslerinden amına kadar sürekli gezdiriyordum. Ara vermesine yakın dudaklarına yapıştım ve en yakın arkadaşım olsa bile durdurmadı. O da beni öyle bir iştahlı öpüyordu ki sikim kalkmıştı. Herkesin içinde sikimi çıkardım ve ağzına alarak doyarcasına sakso çekti. Onun çektiği sakso bana yetmiyor bir yandan da memelerine elliyordum. Aradan sonra ikiden fazla kere yine sakso çekerek sikimin rahatlamasını sağladı. İlerleyen zamanlarda ev içinde sürekli yan yana gelerek hem amından hem de götünden siktim onu.

Barda Dans Ederken Kız Düşürdüm

Üniversite yılları içinde hem içkiye hem de kadınlara olan düşkünlüğüm daha bir artmıştı. Tam da mekanında olduğum için sürekli barlara gidiyor orada kendime göre bir kız düşürmek için elimden geleni yapıyordum. Yine bir gün arkadaşlarımla toplandık ve bara gittik. Giderken asıl amacım eve tek dönmek değildi. Orada yanıma bir kız düşürecek ve biri birinden farklı seks hikayeler ile onu sikecektim. O kadar içmiştim ki kafam resmen kendini bile terk edecek hale gelmişti. Pist üzerinde kendini kaybetmiş bir şekilde  dans ediyordum. Yanımda çıtır mı çıtır olan tam sikilmelik bir kız görünce ona yanaştım ve bize gidelim mi diye sordum.

Meyilli olan kıza evime gelene kadar biri birinden farklı seks hikayeler anlatarak onu çok güzel sikecek olduğumu söyledim. Eve girerken azgın iki kişi olarak öpüşerek ve biri birimizi soyarak giriyorduk. Yatak odasına girene kadar üzerimizde iç çamaşırı bile kalmamıştı. Yatağa öyle bir attım ve üzerine çıktım ki resmen yatak altımızda kırılacaktı. İnlete inlete sikiyordum onu. Önden siktikten sonra beni kesmedi ve kaldırması için sikimi ağzına verdim. Tekrar ayağa kalkan ve hazır olan yarağımın üzerine kaşarın oturmasını sağladım. Öyle güzel zıplıyordu ki hayatım boyunca gördüğüm en iyi sürtüklerden biriydi diyebilirim. Kendini gece boyu kaç kere siktirdiğini hatırlamıyorum bile.

İş İçin Evine Gittiğim Patronum Beni Sikti

Ben bilgisayar mühendisi olarak çalışıyorum. Özel bir şirket içinde olduğum için de işimin gecesi ya da gündüzü yok diyebilirim. İşler oldukça yoğun olduğu aralardan biriydi. Evde her ne kadar çalışıyor olsam bile patronumun da onayı gerekiyordu. Bundan dolayı beni evine çağırdı ve onunla birlikte çalışmamız daha uygun olacağını dile getirdi. İşten çıkınca kendi evime gitmek yerine direk sabahlamak üzere onun evine gittik. Gerçekten de sabahlamıştık ama çalışarak değil. Çalışmak yerine seks hikayeler içinde olmak daha ilgi çekici bir hale gelmişti.

Niyeti seks olan patronum beni salona almak yerine direk yatak odasına aldı. Ben de zaten ona yangın bir kadın olduğum için direk gittim. Onun pantolonun çıkarmasına yardım ederken direk sikini kaldırmaya başladım. Ben boğazlarıma kadar alırken o daha çok azıyor. Azdıkça da daha çok hırpalıyordu. Benim üzerime doksan altı olacak şekilde yattı ve iri siki benim ağzımdayken o da amımı yalıyordu. Amım ona çok iyi gelmişti. Büyük olan siki iyice büyüdü ve tam beni sikmek için uygun hale gelmişti. Delirmiş olan iki insandık. Tam vakti geldiği anda irileşmiş olan sikini amımın içine yerleştirdi. Ben inlerken o beni pompalamaya devam ediyordu. Bu durum ikimiz içinde oldukça iyi olan hamlelerdi. Gece boyu hem sabaha kadar çalıştık hem de bir birimizin seks ihtiyaçlarını giderdik.

Sınıf Arkadaşımı Tehdit Ederek Sakso Çektirdim

Her zaman arkadaşlarım arasında en seks düşkünü olarak bilindim. Belki de gerçekten öyleydi. Sınıf arkadaşlarımdan biri de oldukça kaşar olmasına rağmen bir türlü bana yüz vermiyordu. Bu güne kadar hangi kızı sikmek istesem ya da elde etmek istesem hiç uğraşmadan almıştım. Bu kaşar bana bir türlü yüz vermiyor diye daha çok hırs yapmıştım. Arkadaşlarımla iddiaya girdim ve zorla da olsa onun o ağzını sikecektim. Onun yanında azması için her ne kadar sürekli seks hikayeler anlatmaya başlamış olsam bile inadı tuttu. Bit türlü tahrik olmak nedir bilmedi.

Son çare olarak tehdit ederek zorla sikecektim. Bundan önce tekrar azmasını sağlamak için amına elledim ve seks hikayeler anlatmaya devam ettim. Baktım olmuyor bunu sınıfa rezil etmekle tehdit ettim. Ya sakso çekecekti ya da sınıfın ortasında bunun resimlerini paylaşacaktım. Korkusundan kabul etmek zorunda kaldı. Kimse yokken spor salonuna indik. En arka boş odalara geçerek pantolonumu indirdim. Memelerini açtım. Memelerini oynarken o bana sakso çekiyordu. Öyle bir yalıyordu ki o yaladıkça boğazına sokuyorum daha da sokmak istiyordum. Kalınlıktan ağzı yırtılacak hale geldi. Boşalana kadar sikecektim. Bir kere boşalmış olmam beni kesmedi ve defalarca kez bunu tekrarladım. Arkadaşlarıma göstermek için de bir yandan videosunu çekiyordum. Böylece onu ağzından sikmiş olmanın verdiği kazanca sahip olmuştum.