Hasta Bakıcım Lezbiyen Çıktı

Bu ara oldukça hasta ve yorgun olan biriyim. Eşim çalıştığı için de bana bakması adına birini tuttu. Kadınlara bu konuda güvenebiliriz diye düşünüyorduk. Her ne işim olursa hem benim işlerimi hem de ev işlerini yapacaktı diye anlaştık. Bakıcım lezbiyen çıktı ve sikiş hikayeler içinde olan kadınlardan daha azgın bir yapısı vardı. Eşim evden çıkmıştı ve sadece ikimiz kalmıştık. Birden bana yaklaştı ama ben zaten tek başıma kalkabilen biriydim. Bana yaklaşması niyetini bozduğunu gösteriyordu. Televizyonda birlikte bir şeyler izleyelim dedi. Ben normal bir film açacak diye beklerken uzun süredir sekse ihtiyacım var diye porno açtı.

Kadın kadına yan yanayız nasılsa diye tamam dedim. Orada lezbiyen kadınların sikiş hikayeler gerçekleştirmeleri vardı. Birlikte izliyorduk. Elini amımdan çekmez oldu. İzlediğimiz film sayesinde ben de azmıştım. Bir yandan da dudaklarıma yapıştı. Öyle profesyonel olarak öpüyordu ki eşim ile bile böyle bir öpüşmem olmamıştı. Amım iyice su içinde kalmıştı. Hadi sik beni dediğim an beni soymaya başladı. Ben soyununca o da soyundu ve tamamen çıplaktık. Biri birimizin amlarını yaladık. O da ben de kadın olmamızdan dolayı zar diye bir korkumuz da yoktu. Kolumu onu inletene kadar amına soktum. Öyle bir iştahlı inliyordu ki o da aynısını bana yaptı. İkimizde orgazm olduk. Artık sürekli birlikte ilişkiye giriyoruz. Eşimden daha çok zevk alıyorum.

 

Komşumun Kızını Ormanlığa Götürdüm

Komşum oldukça azgın bir kadın. Kendisi dul olmasından dolayı kızı da aynı anası gibi yetişmiş. Evlerine sürekli kimin girip çıktığı belli olmaz. Kadın her önüne gelene veren biriyken kızı da onunla kala kala herkese vermeye başlamıştı. Ben de bunu fırsat bilerek ona yaklaşmaya karar verdim. Ama annesi evden pek çıkmadan işlerini halleden bir kadındır. Benim annem de evden pek çıkmadığı için bir türlü kendimiz için boş bir ortam bulamıyorduk. En son çare olarak biz de sikiş hikayeler gerçekleştirmek için ormana gitmeye karar verdik.

Ormanda kendimiz için rahat ve ağaçların daha az olduğu bir ortam bulduk. Burada istediğim kadar sikebilecektim. Zehra’nın amı da aynı annesinin amı gibi giren çıkan belli olmadığı için oldukça genişlemişti. Birden ikimizde soyunduk ve çalıların üzerine uzandık. Bir yerlerimize batan çalılar pek de umurumuzda olmadı. Onunla aynı anda biri birimizi yalamak için de doksan altı pozisyonu aldık. Aynı anda benim sikim yanmış bir şekilde kalkarken onun amı da yanıyordu. Onun amına yangın söndürücü olmamın da tam anı gelmişti. Sikiş hikayeler içinde adamların kadınları siktiği gibi genişlemiş olan amına birden soktum. Ben soktukça daha çok diye bağırıyor ve hepsini içinde hissetmek istiyordu. Köküne kadar hepsini sokmuştum ama bununla doymuyordu adeta. Öyle bir boşalttım ki bir saat boyunca pompaladım sanırım. Ormanın sürekli o noktasında sikmeye başladım

Tarlada Çalışırken Dayanamadım

Yaz aylarında büyük annemin yanına gideriz. Köy gibi bir yer olduğu için de oldukça fazla tarla işleri olur. Ben de her ne kadar bu işlerden pek anlamasam bile tarlayı severim. Belki de tarlada yakışıklı gençlerin bir hayli fazla olmasından da olabilir. Büyük annem bir gün yine beni erkenden kaldırdı. Tarlaya gidecektim. Sabahın ezanından önce olmasından dolayı hava aydınlanmamıştı bile. Ben çalışmaktan ziyade orada durmaya gittiğim için bir köşede uyuyakaldım. Öğle molası verene kadar. Herkes çalışırken ben uyuyordum ve onların mokasında uyandım. Uyandığım sürede büyük annemin köyünden Serdar baş ucumda durmuş ve memelerime bakarak sikiş hikayeler okuyordu.

Serdar iri omuzları ve güçlü kolları olan oldukça seksi biriydi. Onunla tarlanın biraz ilerilerine gitmeye karar verdik. Az önce okuyor olduğu sikiş hikayeler konusunu birlikte yapacaktık. Herkesin gözü önünden kaybolduk ve kimse artık bizi göremezdi. Onun irileşmiş siki pantolon içinden çıkacak gibiydi. Benim amım da adeta yangın yerine dönmüştü. Büyük patlamalardan biri olacak gibi hissediyorduk. O benim amımı ben de onun sikini yalarken biraz daha dayanamaz hale geldik. En son domaldım ve iri sikini içime sokmasını sağladım. Adeta o iri siki amımdan sokarken gözlerimden yaş geldiğini hissettim. Pompaladıkça zevk aldık. Orgazm olmamız yaklaştığı an sikini amdan çekerek ağzıma boşalmayı tercih ettik.

 

Keman Hocamla Doyumsuzca Seviştik

Müziğe oldukça meraklı olan biriyim. Ortalama beş yıldır 14 yaşımdan beri sürekli keman dersi alırım. Her ne kadar tam öğrenmiş olsam bile alanında en iyisi olmak istediğim için derslere hiç ara vermedim. Keman hocam da hiç değişmedi. Resmen adam evre evre olarak büyümemi gözledi. Ben büyüdükçe oldukça güzel ve seksi bir kız olmaya başladım. Seksi bir yapıya sahip olmam hocamın da dikkatini çekerek bana olan eğilimlerin artmasını sağlıyordu. Keman hocam Kemal de oldukça yakışıklı ve seksi olan bir adamdı. En son dersimde annemin işi çıktığı için dışarı çıktı. Hocamla yalnız kaldık. Derse biraz ara vererek sikiş hikayeler anlatmaya başladı.

Onunla birbirimize yakınlaşmaya başladık. Neden bilmesem bile her zaman onun bana benim de ona karşı bir ilgim olmuştu. Ailem dışında küçüklüğümden beri sürekli yanımda olan biri olmasından kaynaklanabilirdi. Kız olduğuma da adı kadar emindi. Bundan dolayı sikiş hikayeler anlatırken benimle sadece sevişmek istediğini söyledi. Odamdaydık zaten. Sadece kapıyı kitledik. Dudaklarımdan öpmeye başlamasının ardından boynuma indi. Bir yandan amımı okşuyor bir yandan da memelerimi ısırıyordu. Bu şekilde devam ederken ben de sikini görmek istedim. Sikini çıkarır çıkarmaz yıllardır merak eder gibi birden hocama sakso çekmeye başladım. Onu ağzımla boşalttım. Annem gelmeden hemen toparlandık ve derse devam ettik. Sevişmeler sürekli olarak devam etti.